НОВОСТИ

В Хмельницькому будують нові водогони

26 декабря 2016 12:12 | Новости

Як повідомляє прес-служба очільника міста Олександра Симчишина, незабаром у кількох районах Хмельницького завершиться будівництво водогонів.

Через несприятливі погодні умови, а саме кілька сезонну посуху та застарілість систем водопостачання одразу у кількох міста виникла потреба у заміні даних систем.
За дольової участі у фінансування мешканців приватного сектору районів Ружична, Гречани, Лезневе, Дубове, Книжківці почався рекордний, у порівняні з минулими роками будівничо-ремонтний процес.

Як зазначається на сайті Хмельницької міської ради, працівники міського комунального підприємства “Хмельницькводоканал” продовжують будувати вуличний водопровід на вулиці Вербицького, мікрорайону Ружична.
Проект, кошторисна вартість якого сягає 238,3 тис. грн., передбачає будівництво мереж водопостачання з використанням високоякісних полімерних труб загальною протяжністю 488 м.п. На разі будівництво продовжується.

Джерело: marichkanews.com

Новости RSS   Просмотров(151)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
На автодорогах Хмельниччини за літо поновлять 400 км розмітки
На автодорогах Хмельниччини за літо поновлять 400 км розмітки 30 мая 2016

400 км горизонтальної дорожньої розмітки планують поновити дорожники протягом літа 2016 року. Розмітку робитимуть на автомобільних дорогах загального користування та державного значення, які проходять через Хмельницьку область. За період з 19 травня працівники «Хмельницького облавтодору» нанесли на майже 80 км дороги.

Просмотров (236)
Вернутся к разделу: Хмельницкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)