НОВОСТИ

Тривалість життя у селах постійно знижується

7 декабря 2010 12:10 | Новости

 Як повідомили у головному управління статистики в Хмельницькій області, на Поділлі у вересні цього року міське населення становило 54,7% від загальної чисельності мешканців краю. Серед причин зменшення кількості селян не лише переселення у міста, а й зниження тривалості життя, старіння населення та зменшення кількості дітей, вищий рівень смертності, порівняно з містами.

У більшості випадків смертельними виявляються хвороби серцево-судинної системи. Зросли й показники «самоушкоджень», як називають статисти суїцид, – майже на 12%. Старіючим регіоном називають Ярмолинеччину. Саме тут найвищий рівень смертності. Найнижчий – у Нетішині. Місто енергетиків в управлінні статистики називають наймолодшим в області.

Скоротилася й народжуваність. У 2010 році на тисячу мешканців області народжується одинадцять немовлят. У статистичних звірках зазначено, що найменше новонароджених у цьому році з'явилося на світ на Шепетівщині, а найбільше на Чемеровеччині.

За два роки, коли відбудеться перепис населення, працівники статистики планують уточнити кількість подолян, нині ж називають цифру понад мільйон і триста тисяч чоловік.

Новости RSS   Просмотров(1852)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Хмельничанам платитимуть зарплату двічі в місяць
Хмельничанам платитимуть зарплату двічі в місяць 25 ноября 2010

Вже чотири дні як у дію вступив новий закон щодо строків виплати заробітної плати, який зобов’язав роботодавців розраховуватися зі своїми підлеглими не рідше двох разів у місяць, а за бажання — навіть щотижня.

Просмотров (2062) Комментариев (1)

...

1 января 1970 03:00 |
Туристичний сезон відкрили пострілом з гармати
Туристичний сезон відкрили пострілом з гармати 29 апреля 2010

Для Кам'янця-Подільського туризм здавна вважається важливою галуззю економіки.

Просмотров (1139)
Випивши понад літру горілки, молодик убив батька
Випивши понад літру горілки, молодик убив батька 28 апреля 2010

Батьки і діти — ця проблема двох поколінь існувала споконвіку і навіть стала основою для відомого класичного літературного твору.

Просмотров (1296)
Вернутся к разделу: Хмельницкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)