НОВОСТИ

У Хмельницькій області МВС продовжує боротися з нелегальною міграцією

7 декабря 2010 12:08 | Новости

 Пані Наталія зазначила, що під час проведення оперативно-профілактичних заходів щодо протидії нелегальній міграції співробітники сектору ГІРФО спільно із дільничними інспекторами міліції Шепетівського МВ УМВС України в Хмельницькій області при перевірці житлового сектору у райцентрі виявили групу нелегальних мігрантів, громадян Молдови, у кількості 5 осіб.

Дані громадяни на території України ведуть неосідлий спосіб життя, не мають постійного місця проживання та в порушення вимог Постанови Кабінету Міністрів України «Про правила в’їзду іноземців та осіб без громадянства в Україну, їх виїзду з України і транзитного проїзду через її територію» щодо 180-денного терміну перебування в Україні протягом 2010 року, після закінчення визначеного терміну втратили підстави для подальшого перебування, перейшли на нелегальне становище та ухилялися від виїзду з України.

Під час відпрацювання у Дунаєвецькому районі працівники ДАІ зупинили автомобіль «Шевроле Авео», у якому виявили трьох нелегальних мігрантів, громадян Грузії. Дані особи перебували на території України незаконно. Під час перевірки працівники міліції встановили, що іноземні громадяни підробили документи на продовження терміну перебування в України, а також обґрунтовано підозрюються у скоєнні крадіжок на території області та держави.

Новости RSS   Просмотров(2966)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Хмельничанам платитимуть зарплату двічі в місяць
Хмельничанам платитимуть зарплату двічі в місяць 25 ноября 2010

Вже чотири дні як у дію вступив новий закон щодо строків виплати заробітної плати, який зобов’язав роботодавців розраховуватися зі своїми підлеглими не рідше двох разів у місяць, а за бажання — навіть щотижня.

Просмотров (2062) Комментариев (1)

...

1 января 1970 03:00 |
Хмельницькі податківці уберігають споживачів від підробок
Хмельницькі податківці уберігають споживачів від підробок 25 ноября 2010

В усьому світі несанкціоноване використання чужих товарних знаків і фірмових найменувань розцінюється як обман споживача відносно походження товару і суворо карається.

Просмотров (2464) Комментариев (1)

...

1 января 1970 03:00 |
Результаты по Хмельнитчине оспариваются
Результаты по Хмельнитчине оспариваются 1 ноября 2010

Партия «За Украину» обжалует результаты выборов в Хмельницкий областной совет по 15-му одномандатному избирательному округу.

Просмотров (1590) Комментариев (2)

...

1 января 1970 03:00 |
Вернутся к разделу: Хмельницкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)