НОВОСТИ

Хмельничанам платитимуть зарплату двічі в місяць

25 ноября 2010 13:10 | Новости

 Нагадаємо, що автором цього нововведення, яке парламент прийняв у вересні, був народний депутат від фракції НУНС Володимир Марущенко. Саме за його ініціативи відтепер українці отримуватиму зароблені гроші, як мінімум, двічі в місяць. В документі зазначено, що між виплатами не повинно проходити більше 16 календарних днів, а повний місячний розрахунок з працівниками має відбутися через сім днів після його закінчення. Розмір заробітної плати за першу половину місяця визначатиметься колективним договором або нормативним актом роботодавця, але він має бути не менше оплати за фактично відпрацьований час з розрахунку тарифної ставки (посадового окладу) працівника.

Якщо терміни виплати прострочуватимуться, то відповідатимуть за це директор та бухгалтер. На кожного працівники податкової або мінпраці мають право накласти штраф від 510 до 1700 гривень на кожного.

Крім того, генеральний прокурор Віктор Пшонка ініціює прийняття законопроекту, який суворіше каратиме роботодавців, що умисно та безпідставно не виплатили зарплату, а також чиновників, які затримали стипендію, пенсію або соцвиплати більше як на місяць. Він пропонує штрафувати таких порушників на 34-51 тисячу гривень або саджати до в’язниці на три роки. Якщо ж зарплатні кошти були витрачені на щось інше, то штраф збільшиться до 85 тисяч гривень, а ув’язнення — до п’яти років.

Новости RSS   Просмотров(2062)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Хмельницькі податківці уберігають споживачів від підробок
Хмельницькі податківці уберігають споживачів від підробок 25 ноября 2010

В усьому світі несанкціоноване використання чужих товарних знаків і фірмових найменувань розцінюється як обман споживача відносно походження товару і суворо карається.

Просмотров (2464) Комментариев (1)

...

1 января 1970 03:00 |
Результаты по Хмельнитчине оспариваются
Результаты по Хмельнитчине оспариваются 1 ноября 2010

Партия «За Украину» обжалует результаты выборов в Хмельницкий областной совет по 15-му одномандатному избирательному округу.

Просмотров (1590) Комментариев (2)

...

1 января 1970 03:00 |
В Хмельницкой области джип снес с обочины троих человек, все погибли
В Хмельницкой области джип снес с обочины троих человек, все погибли 18 октября 2010

Ужасная трагедия произошла в в Хмельницкой области. В воскресенье, 17 октября, в 23 часов 20 минут MITSUBISHI L200 совершил наезд на трех пешеходов, шедших по обочине дороги

Просмотров (1342) Комментариев (1)

...

1 января 1970 03:00 |
Вернутся к разделу: Хмельницкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)