НОВОСТИ

Хмельницькі податківці уберігають споживачів від підробок

25 ноября 2010 13:05 | Новости

 Власники захищених товарних знаків нерідко позиваються на тих, хто незаконно використовує їх товарні знаки чи логотипи, а суди виносять на їх користь рішення про стягнення штрафів та ще й відшкодування реальних та потенційних збитків, які поніс власник товарного знаку унаслідок такого незаконного використання.

Українське законодавство у цьому питанні сьогодні наближене до європейського, і будь-який виробник, незалежно від того, малий він чи великий, мав би про це пам’ятати. Однак на ділі, на жаль, поки що виходить так, що в Україні ці закони порушують значно частіше, ніж у Європі. Схоже, дається взнаки те, що деякий період на ці проблеми взагалі ніхто уваги не звертав, і досі у багатьох наших співвітчизників не вважається великим гріхом погріти руки у променях слави відомого виробника.

До того ж і трудолюбиві виробники з Піднебесної, величезна маса товару яких потрапляє на наші вітчизняні ринки, також дуже полюбляють чіпляти на свої вироби бірки з назвами найвідоміших світових брендів. Відтак сьогодні вже мало хто дивується, коли бачить у продажу товар невисокої якості і за відносно невисоку ціну з товарним знаком відомого кутюр’є чи дому моделей.

Та, кажуть, скільки ниточці не сотатися… Бо якщо хочемо в Європу, то таки маємо колись звикати до того, що приватну власність, у тому числі й інтелектуальну, слід поважати. І якщо ми вже звикли до того, що сьогодні нормою є продаж ліцензійних, а не підробних, як було донедавна, компакт-дисків та програмного забезпечення, то, мабуть, незабаром звикнемо й до такого ж порядку у питанні реалізації одягу, взуття та інших товарів.

Наразі до перевірки законності використання товарних знаків вдалися податківці. Так, днями працівниками відділення боротьби з незаконним обігом підакцизних та інших товарів управління податкової міліції ДПА у Хмельницькій області, спільно зі співробітниками обласного управління МВС в ході проведення заходів по операції «Щит» викрито факт реалізації продукції з незаконним використанням знаків для товарів та послуг „Adidas”, які належать компанії „Adidas AG, Adidas International B.V.”. Зазначену продукцію, а саме кросівки сумнівного походження, замасковані під спортивне взуття всесвітньо відомого виробника, без жодних підтверджуючих документів продавали в обласному центрі на вулиці Геологів на території речового ринку. «Лівий» товар загальною вартістю понад 45 тисяч гривень у продавця вилучено. На даний момент вирішується питання, щодо притягнення винних до відповідальності.

Новости RSS   Просмотров(2466)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Результаты по Хмельнитчине оспариваются
Результаты по Хмельнитчине оспариваются 1 ноября 2010

Партия «За Украину» обжалует результаты выборов в Хмельницкий областной совет по 15-му одномандатному избирательному округу.

Просмотров (1594) Комментариев (2)

...

1 января 1970 03:00 |
В Хмельницкой области джип снес с обочины троих человек, все погибли
В Хмельницкой области джип снес с обочины троих человек, все погибли 18 октября 2010

Ужасная трагедия произошла в в Хмельницкой области. В воскресенье, 17 октября, в 23 часов 20 минут MITSUBISHI L200 совершил наезд на трех пешеходов, шедших по обочине дороги

Просмотров (1345) Комментариев (1)

...

1 января 1970 03:00 |
Щовихідних до кінця жовтня Хмельниччина ярмаркуватиме
Щовихідних до кінця жовтня Хмельниччина ярмаркуватиме 7 октября 2010

Відтепер у вихідні дні Хмельниччина стає суцільним продуктовим ярмарком. Обласна державна адміністрація вирішила до кінця жовтня проводити у райцентрах та місті Хмельницькому продаж сільгосподарської продукції за цінами виробника

Просмотров (2010) Комментариев (1)

...

1 января 1970 03:00 |
Вернутся к разделу: Хмельницкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)