НОВОСТИ

3D у Хмельницькому?

25 ноября 2010 12:48 | Новости

 Попри скромність та забобонність Василь Піддубняк, директор обласної фірми «Кіновідеопрокату», ексклюзивно для «Проскурівського телеграфу» повідомив, що до кінця цього тижня або на початку наступного у «Планеті» показуватимуть фільми у найновішому форматі 3D.

За словами Василя Арсентійовича, у кінотеатрі «Планета» вже розпочато основні роботи з монтажу обладнання за технологією кінопоказу у форматі 3D та цифрового відтворення звуку Dolby Digital. Кінотеатр вже отримав половину обладнання з Німеччини, Бельгії та Канади. Отож найближчим часом усі бажаючі зможуть переглянути найвідоміший голівудський фільм «Аватар» з «ефектом присутності». А також з 3 грудня заплановано допрем'єрний показ фільму «Хроніки Нарнії — Підкорювач світу». А вже після остаточного завершення всіх модернізацій Василь Арсентійович сподівається щораз запрошувати хмельничан на усі світові прем'єри у найкращій якості та за найновішими технологіями. Отже, слідкуйте за анонсами! І приємного перегляду від гостинних працівників кінотеатру.

Новости RSS   Просмотров(2365)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Хмельницкий просит Запорожье говорить на украинском
Хмельницкий просит Запорожье говорить на украинском 21 апреля 2010

Хмельницкая городская власть сегодня, 21 апреля, обратилась к депутатам Запорожского горсовета рассмотреть вопрос о развитии украинского языка в регионе.

Просмотров (819)
Хмельницькі студенти навчатимуться у США
Хмельницькі студенти навчатимуться у США 19 апреля 2010

Відтепер студенти Хмельницького матимуть змогу навчатися за кордоном за Програмою Фулбрайта. Вона передбачає обмін досвідом між студентами США та України

Просмотров (1304)
Вернутся к разделу: Хмельницкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)